• Tel. : 8 37 312430

Specialistai konsultuoja

Mūsų specialistai gali jums patarti, jums tereikia užpildyti apačioje esančią formą

Paklausimų (7)

 • Viktorija

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti ar pas Jus darželyje yra savaitinė grupė riziką patiriančių šeimų vaikams?

  Pagarbiai,
  Kauno miesto socialinių paslaugų centro
  Socialinių paslaugų šeimai skyriaus
  Socialinė darbuotoja
  Viktorija Četkauskaitė
  Tel.nr. 867375581

  reply
 • Indrė

  Laba diena, jau kuris laikas domiuosi Jūsų darželiu, kol kas įžvelgiu tik pliusus, daug labai daug įvairios veiklos mažyliams, kas mano širdį džiugina. Esam dirbantys tėveliai ir norėjome pasiteirauti kaip vyksta renginiai? Kaip suprantu jų yra daug ir ko gero visi vyksta darbo metu. Ar jie yra orientuoti, kad tėveliai būtų, ar tiesiog tai daroma dėl vaikų, ar daug teveliu lanko renginius darbo metu?

  reply
  • Saulė Šerėnienė

   Laba diena, stengiamės, kad vaikui būtų gera mūsų darželyje. Renginiai, kuriuose laukiame tėvelių vyksta 16 val ir vėliau. Derinamės prie dirbančių tėvų, todėl tėvams galimybė sudalyvauti visuomet yra, ir tų aktyviųjų tėvelių turime tikrai daug. Veiklos, kurios yra ugdymo proceso dedamoji, ( mankštos su personažais, muzikiniai rytmečiai) tėvų dalyvavimo nereikalauja. Jie vyksta rytais.

 • Tomas

  Mano berniukas labai aktyvus, todėl susiduriam su įvairiomis problemomis, ar yra kokia papildoma veikla kur mano vaikas galėtų išsikrauti?

  reply
  • Saulė Šerėnienė

   Laba diena,

   Aktyviam vaikui visada palankiausios yra sportinės veiklos- futbolas, krepšinis ir t.t. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad nereikia perkrauti vaiko veiklomis, nes nuslops jo domėjimasis aplinka, kad ir aktyvumas apmalš. Darželyje vyksta „Futboliuko“ užsiėmimai, krepšinio treniruotės, šokiai.

 • Vytautė

  Mano vaikas tyrais nenori eiti i darželi, nors ten nuėjas nerodo jokio nepasitenkinimo ir kai pasemame buna linksmas.

  reply
  • Saulė Šerėnienė

   Labas rytas,

   reikėtų pasiaiškinti priežastį, kodėl vaikas nenori eiti, pasikalbėti kas jam nepatinka, jei darželyje viskas gerai, tada priežastys kitos: gal miego stoka, gal yra sesė ar brolis mažesni, kurie lieka namuose, o jis turi išeiti. Tiesiog nustačius priežastį, galėsime pabandyti ieškoti sprendimo. Jūs galite užsukti pas mūsų socialinę pedagogę Ievą darbo metu ir pasikonsultuoti apie konkretesnius metodus, ką galime padėti mažyliui.

Paklausti