Gerbiami Tėveliai,

Dėkojame už paramą mūsų lopšeliui – darželiui, kurią Jūs suteikėte praėjusiais metais pervesdami 1,2% pajamų mokesčio sumos. Kaip bus panaudotos šios lėšos, galite susipažinti kiekvienos grupės stende. Labai tikime Jūsų gerumu bei supratingumu ir prašome 2021 metų 1,2 %  pajamų mokesčio vėl padovanoti mūsų įstaigai.

Padėkos kortelė

Kaip matote, Jūsų paramos dėka darželis tampa vis jaukesnis, modernesnis, gerėja vaikučių ugdymosi sąlygos grupėse ir lauke.

Tad labai kviečiame ir šiemet  skirti 1,2 % paramą mūsų „Želmenėliui“.

Norint skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį, užpildytą prašymą (forma FR0512, versija v4)  reikia pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Tai padaryti galima:

  • elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);
  • įteikti tiesiogiai VMI. Užpildytą popierinę formą galima pateikti bet kurioje VMI (Dėl COVID – 19  atvykti į VMI laikinai nėra galimybės).;
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galima atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Instrukcija

Pavyzdyje parodyti langeliai turi būti užpildyti taip:

1 –  Įrašykite savo asmens kodą
3V  – Įrašykite savo vardą
3P –  Įrašykite savo pavardę
5 – Pasirinkite už kurį mokestinį laikotarpį – 2021 m.
6S – Pažymėkite varnele
E1 – Įveskite gavėjo tipą:  2 – paramos gavėjas
E2 – Įveskite 191635918
E3 – Nurodykite mokesčio dalies paskirtį (pvz.: mokyklos chorui, naujoms knygoms)
E4 –  Nurodykite 1,2 %
E5 – Nurodykite iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate mokesčio dalį – pildoma tik norint pajamų mokesčio dalį skirti ilgiau kaip 1 metus.

Jei pasirinktumėt pildyti popierinio prašymo formą, ją rasite čia:

Forma FR0512(4)

Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos, papildomo lapo FR0512P formos užpildymo ir pateikimo taisyklės

Nuo 2022-01-01 bus priimama ir nagrinėjama tik elektroniniu būdu  per EDS pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

 

Pagarbiai

Direktorė Saulė Šerėnienė