COVID-19 statistika

Serga vaikai 0
Serga tėvai/globėjai 4


Informacija atnaujinta: 2021-05-28

 

Projektai
es
Screenshot 2020-11-22 at 19.24.51
2020-09-18_12.30_Sveikatiada logo PNG
Lietuvos mažųjų žaidynės
M8s7
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Įdomu!
turas
Kviečiame pas mus!
received_231406588276962
frame (1)

Mielieji mūsų ugdytinių Tėveliai,

Atidžiai sekdama LR Vyriausybės posėdžius, priimamus sprendimus ir diskusijas, suprantu, kad ikimokyklinis sektorius nėra tiek apsaugotas, kiek norėtųsi . Pirmadienį skambėjo vienokie sprendimai, kad įvedamas nuotolinis, ir priimti galėsime tik tų vaikus, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu ir spec. tarnybų darbuotojų vaikus darbui kontaktiniu būdu, o vakar jau sprendimai pakeisti į įprastą kontaktinį ugdymą, rekomenduojant nevesti vaikų tiems, kurie dirba nuotoliniu.

Deja, aš atstovauju ir vaikus, ir tėvus, ir ugdytojus bei jų pagalbininkus. Nerimo mes turime daug. Sakote, vaikai maži neserga- bet mes jų netiriame. Jei klausiate mūsų- mes bijome. Žmogiškąja prasme- labai, nes turime šeimas, lygiai  taip pat mažamečius mokyklinukus vaikus ir begalę nerimo. Šiandien Kaune uždaryta 67 ikimokyklinio ugdymo darželių vaikų grupės

(tą informaciją galite rasti www.kaunas.lt administracijos direktoriaus įsakymuose) ir 13 įstaigų uždaryta pilnai. Mes šiandien dienai turime tik 1 sergantį darbuotoją, 1 izoliacijoje, ir 1 sergančią ugdytinio mamą. Administracija į darbą grįžta gruodžio 16 d. ir dirbs pamaininiu principu.

Visus klausimus spręsime el. paštu saulesereniene@gmail.com arba telf. 862089046. Interesantų kontaktiniu būdu administracija nepriims.

Jei klausiate – ar bijome susirgti – taip, labai. Nes irgi turime savų ligų, mažų vaikų ir daugybę nerimo.

Prašome Jūsų, neveskite, jei turite tam galimybę;

Prašome neveskite, jei Jūs turite mažesnį brolį/sesę, kurie irgi virpina mūsų mūsų mažųjų širdeles, nes Mama ir Tėtis su jais;

Prašome neveskite, jei galite dirbti nuotoliniu būdu, ir galite būti su savo vaikais namuose;

Įstaiga dirbs įprastu rėžimu, nuoširdžiai tikint, kad mūsų įstaigos tėvai bus sąmoningi ir laikysis ministerijos rekomendacijos esant galimybei nevesti vaiko į darželį.

Jokių papildomų pažymų pateikti nebereikia, nebent pasikeistų LR Vyriausybės nutarimai. Tokiu atveju informuosiu papildomai.

Švietimo ministrės J. Šiugždinienės laiškas švietimo bendruomenei

Ugdymas nuo gruodžio 16 d. iki sausio 31 d.