Projektai
es
Screenshot 2020-11-22 at 19.24.51
2020-09-18_12.30_Sveikatiada logo PNG
Lietuvos mažųjų žaidynės
M8s7
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Įdomu!
turas
Kviečiame pas mus!
received_231406588276962

Gerbiami mūsų Tėveliai,

Vadovaudamiesi Kauno m. savivaldybės administracijos rekomendacija dėl ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu, primindami Jums, kad esame savivaldybės biudžetinė įstaiga ir privalome vadovautis nurodymais ir rekomendacijomis:

Labai prašome, turintiems galimybes vaikų nevesti į darželį, siekiant apsaugoti mūsų vaikus nuo galimybės užsikrėsti COVID 19;

Nevesti vaikų turinčių temperatūros daugiau nei 37,3,  slogos, kosulio ir kitus ligos požymius;

Ugdymo procesas nėra stabdomas, jis tiesiog struktūruojamas pagal rekomendacijas, ir jei Jūs privalote eiti į darbą, vaikai bus priimami įprasta tvarka;

Mokestis už darželį  už spalio 28 – lapkričio 11 d. nevedantiems nebus skaičiuojamas;

Jei vaiko lankomumas nereguliarus, t.y. vieną dieną vesite, kitą ne, informuokite pedagogus, kurias dienas lankysite dėl maitinimo registravimo.

Labai prašome Jūsų visų susitelkimo, puikiai suprantu, kad šie nepopuliarūs sprendimai įneša daug nepasitenkinimo, bet bus kur kas sudėtingesnė situacija, jei turėsime užsidaryti dėl viruso plitimo. Todėl šiam etapui prašau visų bendruomeniškai laikytis susitarimų, ir susitiksime visi lapkričio 12 jei nebus papildomų dokumentų reglamentuojančių ugdymo procesą.

Esu dėkinga už bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai Jūsų

Direktorė Saulė