Projektas
es
Lietuvos mažųjų žaidynės
M8s7
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Įdomu!
turas
Kviečiame pas mus!
received_231406588276962

Gerbiami Tėveliai,

Informuojame Jus, kad Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas atšaukti karantiną nuo 2020 m. birželio 16 d. 24.00 val., tačiau palikta paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Vyriausybė paliko (neatšaukė) ir paskelbtą trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį.

http://lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybes-sprendimu-atsaukiamas-lietuvoje-paskelbtas-karantinas

DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

 

Informuojame Jus, kad Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą pratęsti karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val.

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/karantino-salygos-darosi-svelnesnes

 

Informuojame Jus, kad Vyriausybė pratęsė karantiną iki gegužės 31 d. 24 val.

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybei-pratesus-karantina-numatyti-nauji-jo-svelninimai

 

Informuojame Jus, kad sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu, Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms, iki gegužės 11 d. 24:00 val.

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/karantinas-pratestas-iki-geguzes-11-dienos-nuo-pirmadienio-atsidaro-lauko-kavines-grozio-salonai-bibliotekos-ir-muziejai

DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO PRIEMONIŲ VAIKŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMUI ĮSTAIGOSE

 

Informuojame Jus, kad Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val.

http://lrv.lt/lt/naujienos/karantinas-pratestas-dar-dviem-savaitems-velyku-savaitgaliui-grieztesni-apribojimai

 

Informuojame Jus, kad nuo kovo 30 iki balandžio 13 dienos karantinas Lietuvos Respublikos teritorijoje tęsiamas ir ugdymo procesas nevykdomas. Rekomenduojame vadovautis SAM nurodymais.

Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo

 

https://lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos?fbclid=IwAR1spbK-BcBfdy3WVxmzGAGxbvzEfjTbb7nGsOSklbma7GzGYlzVdancf5s

Vadovaudamiesi gautomis Kauno m. savivaldybės Švietimo skyriaus žiniomis, rekomenduojame rytoj, kovo 13 d., vaikų į darželį nevesti, o nuo kovo 16 iki kovo 27 dienos ugdymo procesas yra stabdomas. Mokestis už darželį šiam laikotarpiui skaičiuojamas nebus.

Informuojame, kad švietimo įstaigose įvedus infekcijų plitimo ribojimo rėžimą ir esant būtinybei prižiūrėti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą ugdomus vaikus, elektroninius pažymėjimus mamai, tėčiui ar globėjai išduoda vaikų ligų gydytojai arba šeimos gydytojai nustatytam laikotarpiui bet ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų .Tokiu atveju gydytojas, iš duodamas elektroninį pažymėjimą iš nedarbingumo priežasčių klasifikatoriaus turėtų parinkti priežastį “epideminė situacija”. Nedarbingumo pažymėjimai bus išduodami ir atgaline data, esant poreikiui.

Visa gaunama atnaujinta informacija dalinsimės su Jumis įstaigos facebook paskyroje ir per sistemą “Mūsų darželis”.

Tikimės, kad pratęsimo karantinui nebus.

Pagarbiai
L.e.p direktorė Saulė

Rekomendacijos kaip palaikyti personalo gerą savijautą bei motyvaciją esant paskelbtai COVID-19 viruso pandemijai:

Rekomendacijos

Rekomendacijos maitinimuisi karantino metu:

Rekomendacijos