Projektas
es
Lietuvos mažųjų žaidynės
M8s7
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas

Gerbiami Tėveliai,

Informuojame Jus, kad nuo kovo 30 iki balandžio 13 dienos karantinas Lietuvos Respublikos teritorijoje tęsiamas ir ugdymo procesas nevykdomas. Rekomenduojame vadovautis SAM nurodymais.

Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo

https://lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos?fbclid=IwAR1spbK-BcBfdy3WVxmzGAGxbvzEfjTbb7nGsOSklbma7GzGYlzVdancf5s

Vadovaudamiesi gautomis Kauno m. savivaldybės Švietimo skyriaus žiniomis, rekomenduojame rytoj, kovo 13 d., vaikų į darželį nevesti, o nuo kovo 16 iki kovo 27 dienos ugdymo procesas yra stabdomas. Mokestis už darželį šiam laikotarpiui skaičiuojamas nebus.

Informuojame, kad švietimo įstaigose įvedus infekcijų plitimo ribojimo rėžimą ir esant būtinybei prižiūrėti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą ugdomus vaikus, elektroninius pažymėjimus mamai, tėčiui ar globėjai išduoda vaikų ligų gydytojai arba šeimos gydytojai nustatytam laikotarpiui bet ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų .Tokiu atveju gydytojas, iš duodamas elektroninį pažymėjimą iš nedarbingumo priežasčių klasifikatoriaus turėtų parinkti priežastį “epideminė situacija”. Nedarbingumo pažymėjimai bus išduodami ir atgaline data, esant poreikiui.

Visa gaunama atnaujinta informacija dalinsimės su Jumis įstaigos facebook paskyroje ir per sistemą “Mūsų darželis”.

Tikimės, kad pratęsimo karantinui nebus.

Pagarbiai
L.e.p direktorė Saulė

Rekomendacijos kaip palaikyti personalo gerą savijautą bei motyvaciją esant paskelbtai COVID-19 viruso pandemijai:

Rekomendacijos

Rekomendacijos maitinimuisi karantino metu:

Rekomendacijos