Sergamumo statistika

 

Serga vaikai 0
Serga tėvai/globėjai 0
Serga darbuotojai 0

 

Informacija atnaujinta: 2024-01-17

Projektai
es
Finansavimas iš Europos socialinio fondo
plakatas-0014
Screenshot 2020-11-22 at 19.24.51
2020-09-18_12.30_Sveikatiada logo PNG
Lietuvos mažųjų žaidynės
M8s7
Apklausos

Kaip vertinate mūsų renginius?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Steigėjas
Įdomu!
turas
Kviečiame pas mus!
received_231406588276962
frame (1)
stamp1
Picsart_23-05-22_13-17-04-319
Ikelti prie projektu skilties sone

Puikiai suprantame, kad esama pandeminė situacija kažkada turėjo grybštelt ir mūsų įstaigą. Vienaip ir ar kitaip, kadangi šalies ir miesto sergamumo rodikliai nėra maži, labai prašome nevesti vaikų, turinčių ligos požymių (karščiavimas, kosulys, sloga) į įstaigą. Kiekvieno susirgimo atveju, informuojame riziką turinčios grupės tėvų bendruomenę apie taikomas priemones ir rizikos veiksnius.

Prašome atsiradus simptomams testuoti vaikus ne savistabos testais, bet PGR metodu, patirtis parodė, kad tai daug patikimesnis būdas ir duomenys. Jei yra galimybė darbo atžvilgiu, taikykite savaiminę saviizoliaciją vaikui, nevesdami jo į įstaigą bent savaitę, jei jis turėjo sąlytį su sergančiuoju, nors to ir nenumato teisės aktai, tačiau tai padės mums valdyti situaciją ir mažinti  ligos plitimą. Esame atidūs Jūsų vaikams, tačiau sergant darbuotojams, situacija yra tokia, kad gali keistis grupėje pedagogai, tad būkite tam pasiruošę. Įstaiga įsigijo rūko purkštuvus viruso dezinfekcijai, UV lempas, grupės bus dezinfekuojamos ne tik rankiniu, bet ir automatiniais būdais.

Bet kokio susirgimo atvejui, labai prašau, neieškokite kaltų. Su Jūsų vaikais dirba žmonės, kurie irgi nerimauja dėl vyresnio amžiaus tėvų, senelių ir jie taip pat bijo. Gyvename rizikos fone ir darželiui tikrai rūpi bendruomenės sveikata. Todėl jos ir linkėdama, kviečiu visus susitelkti kovai su virusu, informuoti mus apie darytus testus ir jų rezultatus. Tik kartu mes galime nugalėti virusą.

Pagarbiai direktorė Saulė